СтатьиПартнерский материал

Кіно вихідного дня: «ДЖУМАНДЖІ: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ», або 3 причини подивитись продовження комедійного пригодницького блокбастера

Кіно вихідного дня: «ДЖУМАНДЖІ: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ», або 3 причини подивитись продовження комедійного пригодницького блокбастера

Фантастична гра Джуманджі переходить на новий рівень і змінює правила. Щоб вижити у жорстких умовах, героям доведеться приміряти нові несподівані ролі, відкрити нові можливості і кинути виклик новим небезпекам.

Розповідаємо, чому варто подивитись продовження комедійного пригодницького блокбастера:

  1. Замість дітей і підлітків, які були головними героями попередніх частин, у центрі сюжету постануть старенькі дідусі, які, погодившись на умови чарівної настільної гри, перетворяться у гарних юнаків. Одного з пенсіонерів зіграє Денні Де Віто, якому дістанеться мускулисте тіло Дуейна Джонсона. А Денні Гловера буде зображати Кевін Гарт
  2. До акторського складу, який чудово зарекомендував себе у стрічці «Джуманджи: поклик джунглів», приєдналась Аквафіна – американська співачка та актриса. Найяскравіші фільми, зняті за її участю: «Вісім подруг Оушена» (2018), «Шалено багаті азіати» (2018), а також «Прощання» (2019)
  3. Глядачі, яким пощастило вже подивитись стрічку , пишуть, що «Джуманджі: наступний рівень» зміг зробити те, що вдається не всім сиквелам: «Зробити фільм, який настільки ж хороший, якщо не кращий. В ньому зберегли все веселе і додали ще»

Заінтриговані? То хутчіш беріть участь в конкурсі та вигравайте квитки у кіно та тематичні сувеніри. Розігруємо 3 пари квиточків та тематичний сувенір (одну з двох футболок або кепку).

Умова розіграшу одна-єдина :-)

✅ У коментарях до статті напишіть назву вашого улюбленого кінофільму

Можливість взяти участь у розіграші закінчиться 8 грудня, а 3 переможців оберемо за допомогою random.org та оголосимо 09.12 на нашій сторінці у Facebook.

Зверніть увагу, що скористатись квитками ви зможете в період з 16 по 22 грудня.

Фільм «ДЖУМАНДЖІ: НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ» у кінотеатрах з 12 грудня 2019 року

Вакансии дня

Комментарии