Статьи

Обирай найбажанішого роботодавця України 2019!

Увага: важливі новини!

«Рейтинг роботодавців України» 2019, який організовує hh.ua | grc виходить на фінішну пряму.

Ми вже провели першу хвилю опитування та визначили, як пошукачі приймають рішення про роботу, що їх мотивує, з яких джерел черпають інформацію про роботодавців, з якими труднощами у працевлаштуванні стикаються тощо.

Наразі, хочемо долучити вас, пошукачі та потенційні працівники, до 2 хвилі опитування Рейтингу роботодавців 2019: відмічайте у галузевих списках ті компанії, які ви вважаєте кращими роботодавцями України.

Важливо розуміти, що пошукачами в даному контексті є всі ми. Оскільки кожен, так чи інакше, присутній на ринку праці, і незалежно від актуального статусу працевлаштування, формує цей ринок словом, ділом, а головне – вибором.

Тож пропонуємо вам обрати у кожній галузі ті компанії, які можна назвати привабливими роботодавцями: лідерами ставлення до людей, провідниками передових HR-практик, роботодавцями мрії.

Паралельно ми плануємо спитати думку експертів ринку праці, і на виході отримати імена ТОП-роботодавців країни і кожної галузі, а також критерії, за якими пошукачі визначають кращих роботодавців.

Отже, з 5 грудня по 19 січня запрошуємо вас, ваших колег, друзів зробити свій вибір та назвати найбажаніших роботодавців України 2019

Підсумки рейтингу буде оголошено на початку лютого 2020 року.

Також за результатами рейтингу заплановано круглий стіл з провідними роботодавцями України, експертами ринку праці та прес-конференція для ЗМІ.

P.S Детальніше про першу хвилю дослідження було у нашому попередньому матеріалі.

Вакансии дня

Комментарии