Статьи

Премія HR-бренд Україна 2019: «Ростимо майбутнє» – спеціальна номінація від Групи Компаній «Верес»

Премія HR-бренд Україна 2019: «Ростимо майбутнє» – спеціальна номінація від Групи Компаній «Верес»

Партнером Премії HR бренд у 2019 році виступає Група Компаній «Верес» – національний бренд, відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Компанія з багатим минулим та неймовірним майбутнім, яке наразі формує молода команда амбітних та зухвалих професіоналів, які бачать свою місію у користі суспільству, розвитку країни та зміні світу.

Компанія вийшла з ініціативою запровадження спеціальної номінації «Ростимо майбутнє» за найкращий трансформаційний проект.

У фокусі уваги – досвід компаній, які руйнують кордони традиційного, змінюють культуру, відношення, поведінку та створюють нові умови для розвитку регіонів та всієї країни.

Премія HR-бренд Україна 2019: «Ростимо майбутнє» – спеціальна номінація від Групи Компаній «Верес»Група Компаній «Верес» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який вирощує сільськогосподарську продукцію та виробляє смачну, здорову та натуральну продукцію.
Група Компаній «Верес»

У 2019 році Компанія переглянула свою корпоративну та бізнес стратегію, розробила план трансформації та сформувала команду лідерів, які очолили зміни.

Наша мета – це не лише потужна торгова марка, яка протягом багатьох років є лідером ринку України у своєму сегменті та щорічно підтвердженим переможцем народної премії «Вибір року», але й статус привабливого роботодавця як для наших співробітників, так і для ринку праці взагалі.

Будь-які зміни відбуваються непросто, потребують сил та терпіння ідейних натхненників та лідерів змін, залучення всіх співробітників, віри в досягнення мети.

В Компанії запущено безліч трансформаційних процесів: ми змінюємо бізнес-процеси, роблячи їх більш ефективними; змінюємо системи, підвищуючи їх зрозумілість та прозорість; змінюємо відношення до людей, людей до Компанії, й один до одного; будуємо нову корпоративну культуру, базуючись на наших цінностях – взаємоповага, довіра, відповідальність та відкритість. Тому для нас вкрай важливий досвід наших колег, ми хочемо підтримати кожного, хто йде цим складним і цікавим шляхом.

З питань про «Премію HR-бренд Україна» 2019 звертайтесь:

📞 Контактний телефон: 044 230 87 39

📧 Електронна адреса: info_ukraine@hh.ua

Вакансии дня

Комментарии